„Митас“ посветен на убавината и луксузот, носи свежина со новите парчиња накит

Новите парчиња накит „Митас“ носат свежина и ѝ даваат гламур на секоја жена.

Ѓердан, рачно изработен, со природен камен карлениан и природен бисер за брендот Dolce&Gabbana. Прстенот е исто така рачно изработен од сребро 925%, обложен со розе злато, со вметнати корал, бисер и кристал Swarovski.

„Митас“ се наоѓа во Градскиот трговски центар во Скопје на првиот кат.

Работно време е од понеделник до петок од 10:00 до 17:00 часот, во  сабота од 9:00 до 15:00 часот

За подетални информации може да се обратите на тел. број 070 248-089


Статијата е прочитана 676 пати.

Сподели:


КБ Прво пензиско