Подарете љубов и накит „Митас“ за Денот на вљубените

Со што да ја израдувате љубената?

Што да подарите за Денот на вљубените?

Подарете љубов и накит „Митас“!

Ексклузивниот накит на „Митас“ со италијанско потекло изработен од сребро 925% обложено со позлата и вметнати природни камења оникс, аметист, корал, садолит, е погоден за секоја пригода.

Романтичните форми и бои на накитот совршено се вклопуваат во Денот на вљубените и се идеален подарок за секоја девојка и жена.

Посетете го „Митас“  во Градскиот трговски центар во Скопје.

Работно време е од понеделник до петок од 10:00 до 17:00 часот, во сабота од 9:00 до 15:00 часот.

За подетални информации може да се обратите на телефон 070 248-089

 

 

 


Статијата е прочитана 1044 пати.

Сподели: