Здравје и убавина

Прославете го Денот на вљубените со накитот од „Митас“

четврток, 10 февруари 2022

За Денот на вљубените изразете ја љубовта со накитот од „Митас“. Изненадете ја љубената личност со ексклузивниот италијански рачно изработен накит во „Митас“ од светски брендови.

Накитот е од природни материјали и драги камења, од сребро 925 обложено со бело, жолто и розе злато со природни камења корали, бисери, рубини. Одберете накит со смарагди, сафир, оникс...

Исклучителниот накит со преубави форми и бои е совршен подарок за секоја девојка и жена за Денот на вљубените. А се носи во секоја прилика, бидејќи оддава впечаток на уникатност, раскош, елеганција, едноставност, природност.

Посетете го „Митас“  во Градскиот трговски центар во Скопје.

Работно време е од понеделник до петок од 10:00 до 17:00 часот, во сабота од 9:00 до 15:00 часот.

За подетални информации може да се обратите на телефон 070 248-089

 

 

Содржината е прочитана 412 пати.