„Митас“ накит - Екстраваганција и оригиналност за новогодишните празници

Уникатниот, луксузен, рачно изработен накит од „Митас“ и оваа година ви ги разубавува новогодишните празници.

Израдувајте се себе си и најблиските со накит изработен од природни материјали, прстени, ланчиња, синџирчиња и алки од сребро 925 со жолто, обложени со бело, розе злато, надополнети со рубини или пак други природни, драги и полудраги камења.

Екстравагантниот и исклучително квалитетен накит во преубави, оригинални форми и бои е совршен подарок за секоја девојка и жена. 

Подарете си парче среќа или пак издрадувајте ги најмилите со накит кој плени и воодушевува со својот дизајн, уникатност, изработка, суптилност, елеганција и впечатливост.

Продажниот салон на „Митас“ се наоѓа во Градскиот трговски центар во Скопје на првиот кат.

Работно време од понеделник до петок од 10:00 до 17:00 часот, во  сабота од 9:00 до 15:00 часот.

За подетални информации, можете да се јавите на телефонскиот број 070 248-089.

 


Статијата е прочитана 217 пати.

Сподели: