Мода

Уникатните парчиња на „Кадора“ со попуст до 50 отсто

понеделник, 05 ноември 2018

„Кадора“ најaвува месец на попусти.

Имате цел месец да ја искористите можноста да купите „Кадора“ уникатно парче по намалена цена се до 50 отсто.

Време е заосвежување во вашиот гардеробер – искористете го големиот ексклузивен сезонски попуст во модниот бренд „Кадора“ и дајте му особен печат на вашиот стил со уникатни дизајнерски парчиња.

Со намалување дури до 50 проценти имате единствена можност сега да го купите вашиот омилен, софистициран и неповторлив дизајн од „Кадора“.

Сите модели за кои сте чезнееле можете да ги имате со ектремно намалени цени.

Изборот е неодолив, а ќе најдете безвременски впечатливи коктел фустани, романтични тоалети во кои ќе блеснете на вашата семејна прослава.

 

Содржината е прочитана 322 пати.